Spoznajte príbeh knihorožky

Láska robí divy. A láska ku knihám vytvorila knihorožky, s ktorými budú vaše vzácne chvíle s knihami výnimočné.

KNIHORODUKTY

Šije pre vás tvorivý knihomoľ

KNIHOROŽKA

Knihorožka je vaša rohová záložka do knihy

TAJOMNÉ ČÍTANIE

Kniha, ktorú čítate, bude vďaka obalu známa iba vám.

Knihorožka

Som jednoducho tvorivý knihomoľ. Knihy sú pre mňa múdrosť, relax, život. S knihou relaxujem, rastiem. Knihorožka vznikla počas kreatívnych chvíľ s mojimi deťmi, ktoré vediem k čítaniu od útleho detstva. Chvíle večerného čítania sú pre nás nesmierne vzácne. Pevne verím, že ich to privedie do knižného sveta a bez knihy si nebudú svoj život vedieť ani predstaviť.

Najväčšou inšpiráciou ste pre mňa aj vy, ktorí moju tvorbu vyhľadávate. Vďaka vám sú tu knihosety, knihotašky. Nech sú pre vás moje knihoprodukty užitočné, máte z nich radosť, o to väčšia bude tá moja. Zo srdca vám prajem veľa vzácnych chvíľ s knihami.

“Zaujímavý

“Zaujímavý

“Zaujímavý

Zaujímavý fakt - počet reklamácii

Objavte všetky naše produkty

 

Knihosety

Zdá sa vám tajomné, keď okolie nevie, akú knihu čítate? Máte knihu so sebou na cestách? Chcete chrániť svoju novú knihu? Objavte čaro obalenej knihy. Obal bude rásť s hrúbkou knihy.

Knihorožky

Potešte sa jedinečnou knihorožkou®️ do knihy. Založte si knihorožku®️ z filcu s rôznymi aplikáciami na stranu, kde budete pokračovať v čítaní. Knihorožka®️ poteší každého čitateľa.

Knihorúška

Rúškonosenie môže byť jednoduchšie s veselými motívmi. Vyberte si svoje knihorúško. Knihorúško je tvárové rúško od knihomoľa nielen pre knihomoľa. Každy si vyberie svoj motív a veľkosť.

Knihotašky

Chcete byť originálni? Vyberte si svoju knihotašku. S taškou od tvorivého knihomoľa si s radosťou odnesiete svoje knihy z kníhkupectva, či knižnice. Vaša knihotaška vám bude hrdo nosiť vaše knižné príbehy.

Aplikácie

Aplikácie pre vaše kreatívne chvíle sú pestrým doplnkom pre tvorenie nielen na knihorožky.

Kreatívna knihorožka

Ste kreatívny? Máte kreatívne deti? Ušite si svoju knihorožku z filcu sami. Ak vaše dieťa ešte nemôže šermovať ostrou ihlou, je tu preňho knihorožka, ktorú si vyrobí prepletaním nite v predpripravených dierkach. 

Na výber máte množstvo aplikácii, ktoré si jednoducho vymeníte vďaka samolepiacemu suchému zipsu. 

Z LÁSKY KU KNIHÁM

Vaše knihosety a knihorožky vyrábame z lásky ku knihám. Handmade relax.

VZÁCNE CHVÍLE S KNIHOU

Podporujeme čítanie kníh. Podporujme deti v čítaní kníh.

,,Existuje veľa ciest, ako obohatiť destký svet. Láska ku knihám je tou najlepšou zo všetkých.“ R.D. Cumming